Gaidas ir varenas, pilnīgi nezināmas un neparedzamas, .. likmes uz to, cik labi ies, ir tikpat lielas, cik slikti varētu viss iet. Kaut gan nē, jo slikti nevarētu sanākt..
Tik dīvaina sajūta, ka no rīta piecelies, uzvelc vienu kārtu drēbes un esi gatavs 3minūtēs braukt uz lidostu.. vasara ir kaut kas pārdabisks (man un šodien, .. ne jau globāli, protams)!
Gaidīšana ir šausmonīga, ja nav paklāju un ērtu krēslu, bet bez šādām skarbām interjera detaļām, nebūtu kontrasta, pietiekama stresa un apstākļu maiņa dažu dienu izrādei.
Nav komentāru:
Ierakstīt komentāru