otrdiena, 2011. gada 6. decembris

Lāču dizains

Lāču sērija / All my Teddy bears you can meet here
8+2+2+3+1+2+3+1+1+3+3+1+4+1+1

 Baltais jaukums. Dikti patīk krāsas- kā dienvidzemes saulstariņš/White cuteness, I love this sunny teddy!

Pumpainais. Nu dikti smuks. Kaklā džingle belli no indiešu veikaliņa, tā ka var izmantot šolācīti kā grabulīti bērnam. Skaņa ļoti patīkama :). Izgatavināts no senlaiku oriģināla kokvilnas materiāla, piepildīts ar dabīgo aitas vilniņu, tas kļusvis par draudzīgu videi un apkārtējiem. p.s. mans pēdējā laika favorīts!
Lidotājs izmēģinātājs ar brillītēm un pilota jaciņu ar pūciņu. Tas viss ir kā oriģinālajiem senlaiku lidoņiem. Šūts no adīta džempera "zosīšu rakstā" ar gublānu un tagad pārtapis par piemīlīgi visur līdzņemamo izmēģinājuma lācīti. Gribat tādu? Spiežat šeit vai sazinieties ar mani pa personīgo.
Smuki rozā un lillā strīpains arī no smukākā mammas džempera, aks adīts pagājušajā gadsimtā. tagad pārvērties par mazo bēbju gultas mīluli. nekādu pogu, nekādu dekoru ko iespējams nograuzt un apēst.
Specpasūtījuma lāči māsiņām ar ko rotaļāties un pavadīt savus jaukākos bērnības gadus. Katrai lāču meitenītei piešķirts īpašnieces vārds, lai nesanāktu divdomīgi pārpratumi par tēmu- kam tās mantas?

Eksperimentālais veco laiku lācīts, kurš izskatās kā samīļots miljons reižu, no vilnas adījuma ar virsū uzšūties ielāpiem, bante- orģināls veclaiku mīksts kokvilnas audums /  My crazy original bear. Original vintage handknitt material with patch in different colors. Material- 100% natural wool and cotton ribbon.


This Teddy Bear is shiny club style Bear , eyes are shiny. He got a nice jewellery necklace. This club Teddy bear will be any girls best friend.
This Teddy Bear is my favorite army style Bear. Bear has an amazing eyes (I took the buttons from my button collection- metal structure with interesting text inside "great seal of the state of Oklanoma 1907''). But it´s not just about the eyes. It is about the personality- he is strong, wild and born to be survivor. Gonna suit people who have the desire to become strong leaders in everyday actions.
Blue teddy bear is staring at you and waiting to give the hug to the very special person. This bear got an old school glance. He will bring up your childhood best memories and I'm pretty sure you would be happy to give a friend like this to your kids:) 
 
Mans pirmais lāčuks, no kā viss sākās. Lāčuks ieņēmis goda vietu istabā pie sienas sēžot goda pom pom vainagā./This is my 1st bear what I made. With this white plush teddy bear started my bear story. Now he is sitting on place of pride in pom pom crown.

***
  • Made with love. All my Bears are made ​​by the same patterns with different fabrics which have different structures. Children gonna love my bears because they have shiny and cute details such as sparkling eyes, beautiful necklaces etc. Adults gonna find my bears attractive because of each bear specific identity. I am offering you Lovable bear, Joyful bear, Army bear, Nostalgic bear, "my sweet old Teddy bear" and much more. You can meet them HERE
  • Te nu mani sadarinātie lācīši. Visi kā viens darināti pēc vienādas piegrieztnes, izmantojot atšķirīgus audumus ar atšķirīgām struktūrām, kas veido katram amazliet citas aprises. Pildīti ar tā paša auduma gabaliņiem. Patīk gan bērniem to acu krāsa dēļ, gan pieaugušajiem to identitātes dēļ. Acu krāsa un forma piedod katram lāčukam savu raksturu, piemēram, armijniecisko, samīļojamo, skumjo, priecīgo vai vienkārši mīļo, labo, veco  rotaļu  lācīti. Lācīšus un citas lietas iespējams iegādāties manā veikaliņā ŠEIT.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru